yApple.cz

YouTube se brzy naučí přehrávat videa při 48 a 60 snímcích za sekundu a další YouTube novinky! (Video)
Google ohlásil na akci jménem VidCon, že YouTube brzy nabídne videa ve vysoké snímkové frekvenci 48 a dokonce 60 fps. Možná si řeknete, že filmových 24 bohatě stačí, ale problematika není takto černobílá. Lidskému oku 24 fps u filmů stačí, a možná se na to i lépe kouká, protože jsou snímky mírně "máznuté", aby byl výsledný vjem plynulejší. U záznamů detailních scén, animací, nebo záběrů z her však vyšší snímkovou frekvenci (Frame Rate) oceníte. Sami se můžete přesvědčit na následujících videích ze hry Titanfall nebo Battlefield Hardline. Doporučuji zhlédnout na počítači. Ujistěte se, že přehráváte video při rozlišení 1080p. Při nižších rozlišeních neuvidíte 60 fps.

Další YouTube novinky

Novinek, které Google představil, je ale více. Aplikace Creator Studio, která zatím vyšla pouze pro Android (Pro iOS vyjde brzy), umožní spravovat vaše videa, sledovat statistiky a další funkce.

Knihovna se zvukovými efekty a skladbami zdarma se rozrostla na úctyhodných 7500!

Google již testuje jakousi formu financování vašich kanálů - videí přímo od fanoušků! To by mohlo tvůrce úspěšných kanálů vystřelit zcela do nových dimenzí!

Také se chystá nová forma seznamů, překlady titulků a další novinky.

Zdroj: www.engadget.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz