yApple.cz

Recenze Apple Pencil (Video)
Dalším videem od Lukáše Perlíka je recenze Apple Pencil. Myslím, že nic neprozradím, když dopředu napíšu, že Tužka se Applu opravdu povedla.

Podívejte se na krásný koncept iPhonu 7 bez audio konektoru
Následující koncept zobrazuje 3 velikosti iPhonu 7. Jak se aktuálně spekuluje 4", 4,7" a 5,5" iPhony nemají audio konektor a tak k nim v tomto konceptu jsou přibaleny bezdrátová "AirPods" sluchátka. Na dalším obrázku uvidíte i uvažované specifikace? Jak se vám koncept líbí?

V Praze bylo otevřeno Apple Museum s největší soukromou sbírkou  produktů Apple na světě (Tisková zpráva)
Apple Museum, první svého druhu nejen v České republice, bylo ve čtvrtek 17. prosince za velkého zájmu veřejnosti slavnostně otevřeno v Husově ulici v historickém centru Prahy. Unikátní expozice představuje nejhodnotnější a nejkomplexnější kolekci..

Facebook Messenger zavádí novou funkci Photo Magic, hravá přizpůsobení chatů a 3D Touch
Facebook Messenger byl aktualizován a nová verze přináší několik zajímavých novinek. Zvláště individuální přizpůsobení konverzací by vás mohlo bavit.

Apple pracuje na další generaci 3D Touch pro budoucí iPady
Podle zdrojů obeznámených s plány Applu pracuje společnost na 2. vylepšené verzi technologie 3D Touch, která umožní její nasazení i na zařízeních s většími úhlopříčkami - iPadech. iPady ale nebudou..

KGI: iPad Air 3 představí Apple také v březnu 2016
Ming-Chi Kuo z KGI v nové zprávě předpovídá, že iPad Air 3 vydá Apple v první polovině roku 2016 a že displej..

Apple tajně vyvíjí vlastní displeje v laboratořích na Taiwanu
Bloomberg píše, že Apple v severní části Taiwanu, ve městě Longtan, potají vyvíjí od začátku roku 2015 své displeje pro budoucí iPhony a iPady. 50 inženýrů..

Star Trek Beyond: Podívejte se na první trailer
Podívejte se na první minutu a půl dlouhý trailer na další film Star Trek Beyond. Justin Lin bude režírovat herce: Idris Elba, Chris Pine, Simon Pegg, Zach Quinto, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin nebo Karl Urban. Premiéru bude mít 22.7. 2016.

O 4" iPhone 6c by mohlo mít stále zájem 20% uživatelů
Nedávný průzkum mezi americkými uživateli zjistil, že 20% dotázaných by stále volilo 4" úhlopříčku chytrého telefonu.

Apple aktualizoval stránku Apple ID
Stránka, kde můžete spravovat své Apple ID, vytvořit ho, nebo se pokusit obnovit své zapomenuté heslo, byla po letech obnovena. Po přihlášení zde můžete měnit osobní údaje, platební údaje, heslo a bezpečnostní otázky, nebo spravovat svá zařízení.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz