yApple.cz

Skutečný design iPhonu 7 jsme už nejspíš viděli. Smart konektor ano, ale stereo reproduktory nikoliv (Video)
V březnové zprávě jsme si ukázali údajnou první fotografii iPhonu 7 Plus se zdvojeným fotoaparátem a Smart konektorem, a také povedený render vytvořený na základě této fotografie. Japonský blog Mac Otakara v nové zprávě říká, že tento design je skutečný a přidává další informace.

Mac Otokara potvrzuje současný design iPhonů, odstranění 3,5mm audio jack konektoru, duální fotoaparát u iPhonu 7 Plus (Pouze u Pluska) i Smart konektor pro Smart klávesnici pro iPhone. Kdyby byl ale Smart konektor určen pro klávesnici, musel by Apple vydat další speciální Smart klávesnici. Klávesnice pro iPady Pro mají konektor spíše na spodní hraně než na zádech.

Skutečný design iPhonu 7 jsme už nejspíš viděli. Smart konektor ano, ale stereo reproduktory nikoliv (Video)

Ve výše zmiňované březnové zprávě se také mluví o ztenčení o 1 mm. Mac Otokara říká pouze, že rozdíl v tloušťce mezi iPhonem 6s a 7 bude malý.

Na rozdíl od předchozích zpráv o stereo reproduktorech, Mac Otokara věří, že Apple ponechá i nadále v iPhonech jeden mono reproduktor.

Bezdrátová Bluetooth EarPods se prý budou nabíjet přímo z iPhonu, stejně jako Apple Pencil z iPadu Pro. Jestli budou přibalována ke každému iPhonu 7 nepíše.

iPhony 7 prý budou mít v horní části dvojici nových snímačů jejichž účel je zatím neobjasněný. Je ale docela pravděpodobné, že by mohlo jít o senzory pro úpravu teploty barev displeje s technologií True Tone, jak naznačil DisplayMate v testu 9,7" iPadu Pro.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz