yApple.cz

PUBG Mobile je tady! (Video)
PUBG Mobile je oficiálně licencovaná verze hry PlayerUnknowns Battlegrounds, která se stala nejhranější hrou po celém světě. Dva nejhranější zástupci tohoto stylu hry, Fortnite a PUBG, tedy budou dále soupeřit o přízeň hráčů i na mobilních platformách.

Hned na úvod mám ale jednu špatnou zprávu. Po betatestování v Kanadě (viz video ukázka ze hry níže), byla hra dnes vydána v americkém App Store a několika dalších zemích. Ta naše mezi nimi zatím není, ale další regiony by měly být přidány brzy.

Hra, kterou vyvinula společnost Tencent, vypadá fantasticky díky použitému Unreal Enginu 4 a k hraní by vám měl stačit i iPhone 6. Pravděpodobně to bude chtít ale novější zařízení, protože sami vývojáři píší, že ještě je potřeba optimalizovat. Asi jako nekonečné ladění samotného PUBG.. :) PUBG Mobile je (u nás teprve bude) zdarma, takže si ji může každý vyzkoušet. Hra se snaží být co nejvíce podobná originálnímu PUBG i když jde o mobilní verzi. Grafika, 3D zvuky (podpora 7.1), zbraně, balistika, to vše naleznete i v mobilní verzi.

Na mapě o velikosti 8 × 8 km si to rozdáte s dalšími 98 hráči ve hře "na posledního". Hra podporuje kooperační hru v týmu a obsahuje hlasovou komunikaci mezi hráči.

Zbývá popřát, Winner Winner Chicken Dinner!

Odkaz na českou verzi do App Store: PUBG Mobile

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz