yApple.cz

Ming-Chi Kuo sdílí podrobnosti o nových Apple produktech pro roky 2018 a 2019
Ming-Chi Kuo, který nyní pracuje ve výzkumné společnosti TF International Securities, vydal novou zprávu se spoustou zajímavých informací ohledně nadcházejících Apple produktů. Mnohé zprávy se ale opakují a slyšely jsme je všichni několikrát z několika zdrojů. Proto to vezmeme hezky stručně.

iPhony 2019 přijdou s výraznými inovacemi, ale na další podrobnosti si budeme muset počkat do září, nebo října, tohoto roku. Kuo předpokládá, že iPhony 2019 s LCD budou vycházet z letošních iPhonů s OLED displeji. Moduly zadní kamery mohou obsahovat 3 objektivy.

V druhé polovině roku 2018 Kuo očekává uvolnění nových iPadů vybavených Face ID senzorem.

Kua neopustila myšlenka o levnějším MacBooku Air.

Apple Watch s větším displejem koncem roku. Více ZDE.

Nadále platí, že letos přijdou 3 iPhony. 2. generace iPhone X, větší 6,1" iPhone s LCD a iPhone X Plus s 6,5" OLED, který bude stát jako současný iPhone X. Všechny 3 iPhony 2018 by měly být oznámeny i prodávány od září. Více ZDE.

Kuo se nedomnívá, že by obchodní spory mezi Amerikou a Čínou měli vliv na prodeje Apple zařízení.

Kuo věří, že Apple je stále vedoucí společností v sektoru spotřební elektroniky a překonala své konkurenty širokým rozsahem z hlediska inovativních zkušeností uživatelů a rozvoje ekosystémů. Prospěch bude mít Apple z inovativních aplikací využívající například rozšířenou realitu.

Mohlo by vás zajímat:

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz