yApple.cz

Jak si změnit Apple ID a heslo? (Návod)
Každý uživatel Apple zařízení, ať už jde o iPhone, iPad, nebo Mac, by měl znát webovou stránku pro správu vašeho jedinečného Apple ID ke které můžete přistupovat z libovolného prohlížeče. Apple ID, spolu s heslem, jsou těmi nejdůležitějšími přihlašovacími údaji, které byste měli mimořádně střežit a rozhodně používat ověřování při přihlašování.

Jak změnit Apple ID - Přihlašovací email

Změna Apple ID v podobě emailu určitě nebude tak často chtěná, ale může se například stát, že jako nový majitel zařízení od Applu zvolíte zprvu nevhodný email a časem si to rozmyslíte.

  1. Vypněte na všech vašich Apple zařízeních funkci Find My iPhone v Nastavení -> iCloud -> Najít iPhone -> deaktivujte Najít iPhone
  2. Přihlašte se na stránce Apple ID
  3. V první vrchní části Účet klikněte po pravé straně na Upravit a následně Upravit e-mailovou adresu
  4. Nakonec znovu aktivujte funkci Find My iPhone
  5. Přihlašte se do všech online služeb s novým Apple ID. Zařízení a služby vás k tomu postupně vyzvou, ale lepší je všude všechny služby (App Store, iTunes, Apple Music, Mac App Store..) otevřít a přihlásit se s novým Apple ID.

Jak změnit heslo k Apple ID

Změna hesla k Apple ID se může hodit například když si uvědomíte, že vaše heslo je příliš jednoduché. Pokud se obáváte, že byste mohli nové heslo zapomenou, radši si ho někam třeba jen dočasně zapiště dobře uložte.

  1. Stejně jako při změně Apple ID se přihlašte do správy vašeho účtu.
  2. V druhé části Zabezpečení klikněte na Změnit heslo
  3. Pokud stále nepoužíváte Dvoufázové ověření, zde ho aktivujete.
  4. Nakonec znovu aktivujte funkci Find My iPhone
  5. Přihlašte se do všech online služeb s novým heslem. Zařízení a služby vás k tomu postupně vyzvou, ale lepší je všude všechny služby (App Store, iTunes, Apple Music, Mac App Store..) otevřít a přihlásit se s novým heslem.Další sekce níže jsou vaše Apple zařízení připojena k vašemu Apple ID, platební údaje s vaší kreditní kartou a odebírané zpravodaje.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz