yApple.cz

Jailbreak pro iOS 7.1.x je k dispozici
Aktualizováno o nový update s podporou Mac OS X a anglickým rozhraním

Čínská skupinka s názvem Pangu dnes představila jailbreak pro iOS 7.1.x. A internetem se rychle začaly šířit informace, že se s tímto jailbreakem úspěšně daří instalovat i aplikaci Cydia, skrze kterou jde do mobilu dostat obsah, který jinak v App Store nenajdete.

Jailbreak je zřejmě podobný evasi0n jailbreaku z loňského roku, protože nabízí identickou instalaci aplikace. Stáhnou ho můžete přímo na stránkách Pangu, ale k dispozici je zatím pouze .exe instalace pro Windows. Verze pro Mac OS X se teprve chystá. Celý balíček má okolo 70 MB a dle zpráv uživatelů neobsahuje žádný vir či škodlivé soubory. Je tak pouze na vás zda se rozhodnete jailbreak nainstalovat i přes možná rizika.

Update 1.1 (9:00, 30.6.2014)

Jailbreak Pandu pro iOS 7.1.x dostal včera update přinášející několik vítaných změn. Nejzásadnější je asi fakt, že nyní už lze jailbreak instalovat i přes Mac OS X a celý instalační program dostal i anglické rozhraní. Nový update zároveň odstraňuje některé chyby, které mohly způsobovat problémy při bootování systému. Také je nyní díky anglickým pokynům vše jednoduší a nestane se vám, že nainstalujete spolu s Jailbreakem i něco co jste nechtěli.

Návod

Jailbreak pro iOS 7.1.x je k dispozici

Jailbreak pro iOS 7.1.x je k dispozici

Jailbreak pro iOS 7.1.x je k dispozici

Zdroj: 9to5mac.com | 9to5mac.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz