yApple.cz

iPod Pro - Skvělý koncept iPodu nové generace!
Autorem velice zajímavého konceptu je Jomy Joseph. Název "iPod Pro" možná není úplně vhodně vybraný. Navozuje dojem, že jde o iPod pro profesionály a ten by vypadal asi jinak. Byl by osazen, pro běžného uživatele, zbytečně kvalitními součástkami pro zpracování zvuku, více vstupy a výstupy atd.

Konečně něco nového

Tento koncept, až na jméno, se mi ale velice líbí. Jde na první pohled o něco, mezi iPody, zcela nového - svěžího - evolučního - konečně - aleluja! :) Zároveň je koncept silně inspirován Apple Watch a jeho funkcemi. Návrhář v tomto konceptu také zamýšlí osazení revolučních nových tzv. "parametrických reproduktorů", které dokáží nasměřovat zvuk do vašich uší. Sluchátka tedy už potřebovat nebudete.

iPod pro je z jednoho kusu hliníku a na zadní straná má "okénko" pro senzory a klipsnu. Nosit lze též jako stylový náhrdelník!

Dle obrázků by iPod pro byl vodotěsný a zaměřený, kromě hudby, na sport a měření aktivit. Stejně jako Apple Watch by velkou roli v ovládání hrál hlas - Siri. iPod Pro neobsahuje žádné fyzické tlačítko. To asi není prakticky možné, ale to nevadí.

Úzce funkčně zaměřené

I když na obrázku jsou vidět ikony aplikací jako například mail a kalendář, dokáži si reálně takovéto zařízení představit očesané o tyto funkce. Například i bez notifikací, aby nefušovaly do zaměření Apple Watch. iPod Pro by podle měl umět pouze hudbu, aktivity, nějaký ten sociální prvek a fungovat jako hlasité handsfree. Naopak by takovýto iPod měl mít rozhodně větší baterii.

A pěkné by bylo, kdyby stál do, řekněme, 7 000 Kč..

iPod Pro - Skvělý koncept iPodu nové generace!

Zdroj: www.concept-phones.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz