yApple.cz
iPod

KGI: Apple příští rok zdvojnásobí produkci AirPods
Již od zahájení prodeje (prosinec 2016) bezdrátových sluchátek AirPods je jasné, že je o ně neskutečný zájem. Teprve v poslední době se zlepšila dostupnost na Apple Online Storu na od 2 dnů.

Apple přestal prodávat 2 iPody! iPod touch nově s dvojnásobnou kapacitou
S tím jak prodeje iPodů dlouhá léta klesají a zcela je nahrazují iPhony, rozhodl se Apple k dalšímu ráznému kroku mezi iPody. Apple dnes potichu..

Sluchátka AirPods nakonec možná už příští týden
Na začátku měsíce se psalo, že se bezdrátová sluchátka AirPods opozdí, respektive že budou dostupná až v příštím roce. Podle nových zpráv, které získal..

Apple pracuje na bezdrátových špuntech s vlastním Bluetooth čipem
Forbes píše, že Apple pracuje na nových bezdrátových sluchátkách do uší, tzv. špuntech, kde se o přenos zvuku bude starat..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

Apple se v roce 2015 opravdu činil (Video)
YouTuber DetroitBORG sestříhal a okomentoval povedené video, ve kterém rekapituluje rok 2015 z pohledu Applu. Video má přes 10 minut, protože toho Apple v uplynulém roce předvedl opravdu hodně. Samotný titulní obrázek je myslím dostatečně vypovídající.

První rozbalení a prohlídka nových Lightning doků. Hliník vyjde o 300 Kč dráž (Video)
Spolu s iPhony 6s představil Apple také nové hliníkové doky Lightning Dock v barvách Space Grey, Silver, Gold a Rose Gold. Nové barevné doky mají totožný tvar jako jejich plastový předchůdce, který začal Apple prodávat v polovině května tohoto roku. Plastový Lightning Dock Apple u nás prodává za 1190Kč, nové barevné za 1490Kč.

Apple vydal aktualizaci softwaru pro iPody nano 7. generace
Aktualizace verze 1.0.4 pro iPody nano nejspíš jen vychytává poslední mušky. Změny v softwaru nebyly sděleny. Své iPody nano můžete aktualizovat přes iTunes s iPody připojenými k počítačům, jak jinak než, přes Lightning kabel.

Porovnání fotoaparátů: iPod touch 6G vs iPod touch 5G vs iPad Air 2 vs iPhone 6
Jako již několik porovnání fotoaparátů Apple zařízení v minulosti, přináší redakce iMore první porovnání fotoaparátu nového iPodu touch 6. generace s dalšími iOS zařízeními. Nový 6× rychlejší iPod touch je velice schopné zařízení, které si zachovalo na dnešní poměry menší 4" displej. Můžete s ním skvěle fotit, používat ho jako herní konzoli, jako přehrávač podporuje Apple Music (Na rozdíl od ostatních iPodů), takže si můžete uložit pro offline poslech klidně desítky GB písniček a nakonec s připojením na WiFi můžete libovolně komunikovat.

iFixit rozebral iPod touch 6. generace a zjistil podrobné specifikace
Pojďme rovnou na popis komponent. iPod touch 6. generace má lithium-iontovou baterii o kapacitě 1043 mAh, 1GB SK Hynix LPDDR3..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz