yApple.cz

iPhone 6c vyjde prý na přelomu října a listopadu. Nepravděpodobně
Kolem iPhonu 6c s 4" displejem se to spekulacemi v poslední době jen hemží. Analitici, ani další spekulanti se stále nemohou shodnout na tom, kdy by měl vyjít. Původně Ming Chi-kuo z KGI předpovídal, že ho Apple vydá až příští rok, ale to se už objevil první únik (Viz odkazy níže) v podobě mírně odlišného platového šasi.

Nyní přichází web MIC Gadget s fotografií rozměrové makety (Opravdu nevím co přesně na obrázku je a jak to funguje..) iPhonu 6c od jednoho výrobce obalů a informací, že iPhone 6c vyjde v posledním říjnovém(X), nebo prvním listopadovém(XI) týdnu. Podle tohoto, pro nás neznámého, zdroje bude iPhone 6c vypadat jako iPhone 6 a 6 Plus, jen bude menší.

Tomuto zdroji opravdu nemáme důvod věřit. Neznamená to, že by se nemohl dostat k unikátním pravdivým informacím, ale je to málo pravděpodobné. Pokud Apple představí iPhony 6c tento rok, není důvod, aby k tomu nedošlo společně s iPhony 6s. iPhony 6c by nijak prodejně iPhonům 6s nepřekážely a iPhony 5s a 5c také Apple představil spolu.. Změna designu je také velmi nepravděpodobná. Že by plastový iPhone 6c mohl vypadat jako zmenšený iPhone 6 je nereálné.

iPhone 6c vyjde prý na přelomu října a listopadu. Nepravděpodobně

Zdroj: appadvice.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz