yApple.cz

iPad Pro spekulace těsně před vydáním
Obecně se má za hotovou věc, že Apple tento měsíc představí nové iPady Pro. Očekávají se i nové Macy nebo aktualizované příslušenství. 9to5mac přichází s novými informacemi od obeznámených zdrojů.

Modely iPadů Pro 2018

Označení Wi-Fi modelů iPadů Pro 2018 je iPad8.1, iPad8.2, iPad8.5 a iPad8.6. Modely s podporou sítí mobilních operátorů mají označení iPad8.3, iPad8.4, iPad8.7 a iPad8.8. To znamená 2 LTE a 2 Wi-Fi modely pro 10,5" a 12,9" iPad Pro.

Displej a Face ID

Nové iPady Pro budou mít displej s minimálními rámečky, ale bez výřezu. Tím se bude design lišit od iPhonů. Horní rámeček tedy bude dostatečně vysoký pro TrueDepth kameru. Home tlačítko ale nahradí Face ID. Face ID bude fungovat v režimu na výšku i na šířku. Nikoliv však v orientaci vzhůru nohama.

Externí displej

iPady Pro 2018 by měly podporovat externí monitory (displeje) v kvalitě 4K HDR díky USB-C konektoru a šířce pásma technologie. V nastavení pak nalezneme panel s nastavením rozlišení, HDR a jasu pro externí monitor.

Nová generace Apple Pencil

S novými iPady Pro 2018 by měl Apple představit novou generaci Apple Pencil, která se bude se zařízením párovat na základě blízkosti jako AirPody.

Nový magnetický konektor

Nový magnetický konektor bude umístěn na zádech iPadů Pro ve spodní části. V této souvislosti se očekává představení dalšího nového příslušenství.

Zdroj: 9to5mac.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz