yApple.cz
iPad mini s Retina displejem

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

Pouzdro Phorm s nafukovací klávesnicí s hmatovou odezvou (Videa)
Tactus Technology představil odolné pouzdro Phorm pro iPad mini, které je vybaveno speciální ochrannou folii s klávesnicí. Fólie obsahuje "nafukovací" klávesnici (Tzv. mikrofluidní technologie), která dodá virtuální klávesnici na iPadu tvar a pocit hmatové odezvy. Podívejte se na video a bude vám vše jasné.

Gamevice - Herní MFi ovladač pro iPady
O ovladači Gamevice od společnosti Wikipad jsme vás informovali již v polovině minulého roku. Tenkrát byla idea ovladače, který měl vyjít koncem roku, směřována pouze k iPadu mini..

Jailbreak Pangu iOS 8.x pro OS X je tady! (Návod, Video)
Tým Pangu konečně vydal stabilní nástroj pro jailbreak iOS 8 pro OS X. Nyní tedy snadno jailbreaknete vaše iOS zařízení i bez Windowsů. Podívejte se na jednoduchý video návod a nezapomeňte vaše zařízení zálohovat.

Skoncuje Apple příští rok s iPadem mini?
Taiwanský Economic Daily News se domnívá, že Apple v příštím roce ukončí práce na 7,9" iPadu mini a soustředí se na větší iPad Pro. Ten by podle posledních spekulací měl mít úhlopříčku displeje 12,2". iPad mini 3, který Apple téměř neaktualizoval, by tak byl posledním iPadem mini. Vyklidil by cestu iPadu Pro, ale hlavně iPhonu 6 Plus s uhlopříčkou 5,5".

V čem se liší iPad Air 2 a iPad mini 3 od svých předchůdců? Detailní porovnání specifikací
Stejně jako v případě iPhonů 6 představených minulý měsíc, naleznete v Apple Online Storu detailní porovnání specifikací aktuálně prodávaných iPadů. Apple od dnešního dne prodává iPad Air 2, iPad Air a iPad mini 3, 2, 1. V textu níže si ale stručně shrneme v čem se liší současné generace iPadů od těch předešlých. iPad mini 3 vás nejspíš zklame.

Wacom představil novou řadu na tlak citlivých per (stylusů) pro iPad
Na veletrhu IFA v Berlíně představila společnost Wacom trojici na tlak citlivých per určených pro iPady. Standardním modelem je 3. generace pera Bamboo Stylus s gumovým hrotem, který je tentokrát potažen uhlíkovým..

Napovídá tomu několik interních kodů v iOS 8, které by měly dovolit některým aplikacím běžet souběžně v jednu chvíli přímo vedle sebe a to v poměrech 1/4, 1/2, 3/4. Takovýto typ multitaskingu by pak měl být možný pouze v landscape modu, tedy v případě, že váš iPad budete držet na šířku. Zároveň by mělo být možné interaktivně spolupracovat mezi dvěma zapnutými aplikacemi. Takže budete moci přenášet informace jako text či obrázky jednoduchými gesty.

Kryty na iPhone | yApple.cz
yApple.cz