yApple.cz
The new iPad

iPad 3. generace budiž zastaralý
iPad 3. generace přidá Apple 31. října (zítra) do seznamu zastaralých produktů. Jako zastaralý bude interně považován po celém světě s výjimkou států Kalifornie a Turecka.

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

Wacom představil novou řadu na tlak citlivých per (stylusů) pro iPad
Na veletrhu IFA v Berlíně představila společnost Wacom trojici na tlak citlivých per určených pro iPady. Standardním modelem je 3. generace pera Bamboo Stylus s gumovým hrotem, který je tentokrát potažen uhlíkovým..

Apple vydal iOS 7.1.1
Apple právě vydal iOS 7.1.1 (build 11D201). Aktualizace obsahuje opravy chyb a vylepšení zabezpečení, dotykového senzoru Touch ID a reakcí Bluetooth klávesnic při zapnuté funkci VoiceOver. Aktualizace je určena pro iPad 2, iPhone 4, iPod touch 5. generace a novější zařízení. Stahujte prostřednictvím svých iOS zařízení.

Life on iPad - Nová webová stránka od Applu (Video)
Apple vytvořil speciální stránku o tom, jak se žije s iPadem, kde všude ho lídé používají. Na stránce naleznete 6 různých příběhů, jak lidé aktivně využívají své iPady. Celé stránce vévodí video z poslední Apple akce, které je o tom samém.. Následujte první odkaz zdroje.

Pencil od FiftyThree - Krásný Bluetooth stylus pro iPad (Video)
V jednoduchosti je opravdu krása. Společnost FiftyThree, tvůrce oblíbené grafické aplikace Paper (papír) pro iPad, představila nový nevšední stylus. Vzhledem připomíná silnější tesařskou tužku a prodáván bude ve dvou variantách od 50 dolarů.

iOS 7 - HDR fotografie po iPady
Včera vyjivší 2. beta iOS 7 přináší pro iPady možnost pořizovat HDR fotografií. HDR umí iPhony od iOS verze 4.1. HDR snímky na iPhonech a iPadech se skládají celkem ze 3 snímků s různými expozicemi, aby vznikla fotografie s vysoce dynamickým rozsahem světelnosti.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio pro iPad (Tisková zpráva)
společnost Logitech dnes představila další nový produkt v řadě příslušenství pro iPad s názvem Logitech® FabricSkin Keyboard Folio for iPad®. Tato kombinace klávesnice a pouzdra představuje dosavadní vrchol ve vývoji této kategorie: přináší první Bluetooth klávesnici, jejíž tlačítka jsou hladce zapuštěna do vnitřního potahu. Skryté magnety umožňují..

Belkin Ultimate Keyboard Case - Klávesnice pro iPad (Video)
Belkin Ultimate Keyboard Case je nový obal s bezdrátovou klávesnicí pro klasické iPady (iPad 2 až ipad 4. generace), který nabídne něco navíc. Nové příslušenství od Belkinu by vás mohlo zaujmout svými konstrukčními prvky, magnetickým uchycením a speciálně tvarovanou hranou krytu pro odraz zvuku z reproduktoru směrem k pozorovateli. Podívejte se na povedené video.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz