yApple.cz

Funkce "Hand Off" v OS X Yosemite je limitována pouze na Macy s Bluetooth 4.0
Jak si jistě pamatuje, funkce Hand Off bude s novou verzí OS X Yosemite a iOS 8 znatelně zlepšovat interakci těchto dvou operačních systému. Příchozí hovor či sms ve vašem iPhonu, nebo rozdělanou práci v Pages na vašem iPadu, budete moci jednoduchým gestem přenést na váš Mac a nebo naopak.

Dnes se však objevila zpráva, že i tato funkce má jeden malý háček, a to takový, že bude fungovat pouze na počítačích Mac, které jsou vybaveny Bluetooth 4.0. Jejich výčet můžete vidět v grafu.

Celé sloupečky v grafu představují výčet všech Maců, na kterých bude nový OS X Yosemite běžet, o čemž jsme vás informovali v dřívějším článku. Zelené pole pak vyznačuje hranici, od které si na svém Macu užijete kromě nového systému i jednu z hlavních funkcí OS X Yosemite, a to právě funkci Hand Off. Můžete si tedy sami prohlédnou zda se váš Mac nachází v zeleném či červeném poli, a zda si budete moci i vy tuto funkci užít. Ve světě iOS je potom ze hry pouze iPad 2, všechny novější verze mají potřebné Bluetooth 4.0.

OS X Yosemite se aktuálně nachází ve fázi testování vývojáři a plné verze systému se dočkáme někdy koncem tohoto roku.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz