yApple.cz

Fortnite Battle Royale přichází na iOS! (Video)
Hry typu PUBG a Fortnite získaly z poslední měsíce na PC a konzolích na obří popularitě. PUBG zažilo neuvěřitelný prodejní úspěch, hrají ho miliony hráčů po celém světě, ale vyladit k dokonalosti se ho stále nedaří (Sleduji herní komunitu v ČR), což vám potvrdí každý lepší hráč. Fortnite dlouho zaostávala za PUBG, ale nyní to vypadá, že se možná karta obrací ve prospěch malované hry typu Battle Royale se silným stavěcím a bouracím prvkem, která je navíc zdarma.

Kdo neví o co jde ve hrách typu Battle Royale, tak vězte, že společným rysem je zmenšující se herní prostor, kde vyhrává poslední přeživší.

Tato zpráva je ale o hře Fortnite Battle Royale pro iOS, kterou Epic Games dnes oznámila. Půjde o totožnou hru jaká je pro počítače. Se stejnou mapou pro 100 hráčů, stejným obsahem i týdenními aktualizacemi. Cílem Epic Games je, aby hra i stejně vypadala.

Půjde dokonce o multiplatformní titul a půjde hrát proti hráčům hrajícím na PC, Macách a PlayStationech 4. Předpokládám tedy podporu ovladačů a Apple TV.

Od následujícího pondělí se můžete zaregistrovat pro získání pozvánky ke hře. Pozvánky budou chodit postupně spolu s dalšími pozvánkami pro vaše přátele. Podpora pro Android přijde do několika měsíců.

Fortnite Battle Royale pro iOS si zahrajete na iPhonech 6S a SE, iPadu mini 4, iPadu Air 2, iPadu Pro a iPadu 2017 a novějších zařízeních.

FortniteFortnite
21:01 | 137.3 MB | hodnocení 4.5, 4.8K×
InAppiPhoneiPad
Obrázky: 12345 YouTube zdarma

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz