yApple.cz

Facebook v 3. betě iOS 5.1
V betách operačního systému iOS toho bylo nalezeno už hodně. Zmínky o iPadu 3, podpoře 4-jádrových procesorů, nebo nové diktování. Podrobnosti hledejte níže v odkazech v sekci "Mohlo by vás zajímat". iOS od verze 5.0 integruje sociální sít Twitter. V příští verzi iOS bychom se mohli dočkat i, u nás daleko více rozšířeného, Facebooku.

Facebook vs Twitter

Přiznám se, že integraci Facebooku bych ocenil daleko více než tu od Twittru. Osobně jsem začal jako první používat Facebook, který splňuje všechny mé požadavky na sociální sítě, mám tam nejvíce kamarádů a nic mě nenutí používat ostatní. Účty na Twittru a Google+ sice vlastním, ale téměř je k osobním účelům nepoužívám. Co se týká můjiPadu, nemůžu na tyto sítě zapomínat. Ale posuďte sami počty spřízněných odběratelů k dnešnímu dni: Facebook 747, Twitter 130 a Google+ 33. RSS odběratelů na Google Readeru je 285. Zvláště RSS odběratelů bych si představoval daleko více :)

První zmínky o podpoře Facebooku pochází už z dob iOS 4, tenkrát ale podpora zkrachovala na jednání mezi dotčenými stranami (Facebook a Apple). Doufám, že se konečně dohodli a v nové verzi operačního systému budou funkce Facebooku integrovány. Domnívám se, že do budoucna to bez Facebooku jednoduše nepůjde. Tento rok překročí Facebook miliardu (1.000.000.000) registrovaných uživatelů!

Mohlo by vás zajímat:
Apple vydal 3. betu iOS 5.1 pro vývojáře
Beta iOS 5.1 odhaluje možnou podporu 4-jádrových procesorů pro iPad 3 a iPhone 5
V iOS 5.1 objeveno diktování
iPad 3 a iPhone 5 v nové betě iOS 5.1

Zdroj: www.imore.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz