yApple.cz

Dostanou všechny iPhony v roce 2018 Face ID?
V pondělí zveřejnil analytik Ming-Chi Kuo předpověď, že iPady Pro vydané v příštím roce budou mít TrueDepth kameru s Face ID. Tomu by se dalo věřit, ale lze věřit nové předpovědi od Ming-Chi Kuo z KGI, která říká, že všechny nové iPhony 2018 dostanou Face ID?

Podle Kua se Apple u iPhonů (U nových iPhonů) již v příštím roce zcela odkloní od čtečky otisků prstů - Touch ID a všude nasadí Face ID. Tedy, že Face ID budou mít i nástupci iPhonů 8. Apple prý chce využít na maximum náskok před konkurencí, který mu tato technologie poskytuje. Jestli do "všech iPhonů" zahrnuje i hypotetického nástupce iPhonu SE, netuším, ale tam bych tuto technologii už vůbec nečekal.

Jsem k tomuto tvrzení trochu skeptický. Za prvé, dosud není na trhu iPhone X a Apple prozatím nemá zpětnou vazbu od širokého spektra zákazníků. Za druhé jde u iPhonu X o exkluzivitu, kterou by si ponechal pouze jeden rok? Za třetí jde o technologii, která je spojena s kompletně novým designem iPhonu X, včetně nového vnitřního uspořádání komponent. Za čtvrté, Apple má prý stále problémy s výtěžností výroby celé komponenty TrueDepth. Zkrátka, já si myslím, že se v dalších iPhonech objeví později.

Zdroj: 9to5mac.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz