yApple.cz

Další detaily o Apple Watch, které během keynote nezazněly
I když Apple včera oficiálně představil své chytré hodinky během keynote, moc konkrétních informací o nich nám nesdělil. Vlastně jen naznačil, že do budoucna se o technických specifikacích dozvíme mnohem více. Naštěstí několik dalších detailů, které včera nezazněly, objevil David Pogue z Yahoo Tech.

Apple Watch jsou odolné proti vodě, což uživatelům umožní je nosit i při dešti nebo při umývání rukou. Hodinky si každopádně budete muset sundat, pokud půjdete do sprchy nebo pokud si půjdete zaplavat.

Hodinky budou také disponovat mikrofonem a reproduktorem, takže můžete uskutečňovat hovory přímo pomocí nich.

Uživatelé také budou mít možnost nahrát aplikace na Apple Watch z iPhonu. Přemisťování ikon na ploše hodinek bude stejné jako je tomu i u iPhonu. Tedy podržíte prst na jedné z ikon a jednoduše ji přetáhnete. Jsme moc zvědaví, jak některé funkce budou na tak malém displeji použitelné.

Hodinky dále nabídnou funkci "Ping my iPhone", která spustí zvuk na iPhonu pokud ho zrovna nemůžete najít.

Orientace rozhraní Apple Watch půjde nastavit i pro leváky.

V některých hotelích půjde hodinkami otevírat dveře.

Nakonec je zde ještě zmínka o nejdražších Apple Watch Edition, které budou k dispozici se speciálním balením. To bude mít přímo v sobě zabudovanou indukční nabíječku, takže bude stačit hodinky na noc odložit do této "šperkovnice" a nechat nabíjet. Tato krabička bude dostupná zřejmě jen ke zlaté variantě hodinek. Pokud mluvíme o nabíjení, tak výdrž baterie je prozatím velkou neznámou, a tak se trochu obáváme, že tato hodnota nepřekročí ani jeden den. Na více detailů si však budeme muset počkat minimálně ještě pár týdnů.

Mohlo by vás zajímat:

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz