yApple.cz

Chystá Apple pro rok 2017 iPhone 8 s displejem na celé přední straně?
Apple blogger John Gruber v jedné epizodě svého podcastu řekl, že slyšel fámu, která naznačuje, že by Apple v roce 2017 mohl představit iPhone s displejem na celé přední straně. S reproduktorem, předním fotoaparátem, Touch ID a dalšími senzory skrytými pod displejem. Zcela by zmizel horní i spodní okraj.

To by byla opravdu velká změna spolu s novým tvarem - designem, který je téměř jistý. Gruber říká, že netuší jestli budou iPhony 8(?) v roce 2017 zmenšeny na velikosti 4,7" a 5,5" displejů, nebo jestli povyrostou displeje.

Tento design vypadá opravdu jak z budoucnosti a určitě by se mnohým zamlouval, ale technické zpracování rozhodně nebude nic jednoduchého. Kdyby se to ale Applu povedlo, byl by to zcela určitě prodejní hit a Apple by byl zpět na růstové křivce.

Pro lepší představu si můžeme připomenou nějaké starší koncepty, které jste zde mohli vidět v minulosti, s displejem na celé přední straně iPhonu. Není důležité, jak tvůrci své koncepty nazvali. U všech níže zmíněných se vyskytuje název "iPhone 7", protože tvůrci ještě nevěděli, že nový design přijde až v roce 2017. Půjde tedy o iPhone 7s, ale spíše, právě kvůli novému designu, o iPhone 8.Další obrázky a video ZDEDalší obrázky a video ZDEDalší obrázky a video ZDEDalší obrázky ZDE

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz