yApple.cz

České časopisy a zpravodajské aplikace pro iPad
iPad se stal velice oblíbený i u vydavatelů českých periodik. iPad verze různých časopisů, magazínů, novin a jiných zpravodajských aplikací je již celá řada a další budou přibývat. Zde je jejich seznam, který se budu snažit aktualizovat. Rád bych vás poprosil o upozorňování na chybějící publikace a nové aplikace se zpravodajskou tématikou.

Sekce knih v českém jazyce v iTunes

Knihy v češtině v iTunes

V iTunes na počítačích a v aplikaci iBooks na iOS zařízeních naleznete jazykově oddělené sekce.

Počítače a technika

Chip CZChip CZ pouze pro iPad zdarma
Chip je nejčtenější a nejprodávanější tuzemský počítačový měsíčník, který vám přináší aktuální informace ze světa IT a digitální techniky. Po úvodním představení jeho nové elektronické podoby formou zkušebního čísla začátkem července nyní nabízíme Chip CZ pro iPad jako pravidelný měsíčník.
Obrázky: 12345

Časopis Computer HDČasopis Computer HD pouze pro iPad zdarma
Čtrnáctideník Computer nyní také ve verzi pro iPad. Obsah z prestižního tištěného IT časopisu obohacený o multimediální a interaktivní prvky. Vyzkoušejte ukázkové číslo zdarma! Další vydání vycházejí po 14 dnech za cenu 1,59 €.
Obrázky: 1234

Časopis DIGIfoto HDČasopis DIGIfoto HD pouze pro iPad zdarma
Měsíčník DIGIfoto nyní také ve verzi pro iPad. Obsah z nejobsáhlejšího fotografického magazínu obohacený o multimediální a interaktivní prvky. Vyzkoušejte ukázkové číslo zdarma!
Obrázky: 12345

Zpravodajské agentury

ČTK HDČTK HD pouze pro iPad zdarma
Aplikace nabízí komfortní přístup k průběžně aktualizovanému zpravodajství České tiskové kanceláře (ČTK). Zprávy obsahují fotografie, je možné je sdílet prostřednictvím e-mailu, Facebooku a Twitteru nebo ukládat pro offline čtení. Součástí aplikace je také vyhledávání. Úvodní obrazovka aplikace umožňuje také přístup k aktuálním fotosadám z Fotobanky ČTK. Fotografie jsou zobrazovány ve fullscreen režimu. V jednotlivých fotosadách lze jednoduše listovat a funkční je také jejich sdílení.
Obrázky: 1234

Mediafax.cz - Aktuální zpravodajstvíMediafax.cz - Aktuální zpravodajství pouze pro iPad zdarma
Bezplatná aplikace uživatelům přináší aktuální zprávy tiskové agentury Mediafax přímo do jejich mobilních zařízení iPad i iPhone, zájemci tak získají aktuální přehled o událostech z domova i ze zahraničí. Zprávy jsou řazeny přehledně a aplikace umožňuje zobrazení celých textů. Informace o aktuálním dění doplňují také kvalitní reportážní fotografie.
Obrázky: 12345

Aplikace České televize

iVysíláníiVysílání univerzální zdarma
Archiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4, který obsahuje více než 4 roky videoobsahu, který si můžete užít přímo ve svém iPhonu a iPadu.
Obrázky: 12345

ČT24 pro iPadČT24 pro iPad pouze pro iPad zdarma
Aplikace nabízí neustálý přehled aktuálních článků serveru ČT24 pro Váš iPad.
Obrázky: 12345

ČT4 pro iPadČT4 pro iPad pouze pro iPad zdarma
Aplikace nabízí neustálý přehled aktuálních článků serveru ČT4 pro Váš iPad.
Obrázky: 1234

Zpravodajské noviny a časopisy

Deník, zprávy z vašeho regionuDeník, zprávy z vašeho regionu pouze pro iPad zdarma
Na jednom místě najdete kromě přehledu nejdůležitějších celostátních a světových událostí především zpravodajství 71 regionálních Deníků. Tedy zprávy přímo z vašeho okolí – města, okresu, kraje.
Aplikaci jsme se snažili navrhnout tak, aby její ovládání bylo, i přes obrovské množství dat co nejvíce intuitivní. Na hlavní stránce si můžete prohlédnout nejaktuálnější zprávy z pěti hlavních rubrik (Hlavní zprávy, Domácí, Ze světa, Ekonomika a Sport).
Můžete si také vybrat svůj okres a jednoduše přepínat zobrazení mezi ním a zprávami z ČR a světa pomocí tlačítka Můj Deník v horní liště.
Obrázky: 12345

Hospodářské NovinyHospodářské Noviny pouze pro iPad zdarma
Hospodářské noviny pro iPad obsahují speciálně zalomený obsah, doplněný o fotogalerie a též aktuální zprávy serveru iHNed.cz. Každé vydání obsahuje i kompletní PDF verzi HN včetně všech příloh.
HN je možné kupovat po jednotlivých vydáních nebo prostřednictvím předplatného.
Předplatit noviny je možné na jeden měsíc nebo jeden rok.
Cena za jednotlivé číslo je 0,79EUR, za měsíční předplatné 15,99EUR a za roční předplatné 189,99EUR. Ceny jsou uvedeny i na formuláři při nákupu.
Obrázky: 12345

Lidové novinyLidové noviny univerzální zdarma
Lidové noviny v podobě pro iPad, iPhone a iPod touch vám přinášejí všechno to, co znáte z jejich papírové podoby a mnoho výhod navíc. Za příznivější cenu. Digitální edice LN není internet, máte v ní přístup ke zprávám i když jste offline. Můžete se vrátit i ke starším textům. Digitální LN obsahují mnoho kvalitních textů - analýz, komentářů, esejí, které na bezplatném internetu nenajdete. Součástí placených LN jsou i magazíny Pátek a Esprit které nejsou na internetu publikovány. Navíc tu najdete fotografie a infografiky přizpůsobené plnému rozlišení displeje.
Obrázky: 12345

RespektRespekt pouze pro iPad zdarma
Respekt je prestižní časopis, který byl několikrát vyhlášen časopisem roku. Nabízí rubriky jako jsou komentáře, domácí zpravodajství, ekonomika, zahraniční zpravodajství, téma, rozhovory, civilizace a kultura. Můžete tu ale najít i esejistické texty světových autorů, články o historii či rubriku Trendy, která se věnuje životnímu stylu.
Obrázky: 12345

E15.czE15.cz pouze pro iPad zdarma
Aplikace E15.cz nabízí online zpravodajství a další čtení šité na míru pro iPad. Rychlé, jednoduché, zdarma. Události, ekonomika, kultura, auto-moto a další.
Obrázky: 1234

iMetro.cziMetro.cz pouze pro iPad zdarma
Mějte váš oblíbený deník Metro stále k dispozici Stáhněte si ZDARMA aplikaci iMetro.cz do svého iPadu a získáte přehled o aktuálním dění z domova i ze světa. Metro noviny k nezaplacení.
Obrázky: 12

EkonomEkonom pouze pro iPad zdarma
Týdeník Ekonom, nezávislý a v České republice dlouhodobě nejčtenější ekonomický časopis, přináší svůj obsah také v elektronické podobě včetně multimediálních prvků do tabletů iPad.
Obrázky: 12345

Lifestyle a cestování

Časopis EGOČasopis EGO pouze pro iPad zdarma
Lifestylový magazín EGO sleduje svět s nadhledem.
Styl, události, vztahy, osobnosti a mnoho dalších témat.
Obrázky: 12345

Magazín ForMen HDMagazín ForMen HD pouze pro iPad zdarma
Časopis jen pro muže nyní v exkluzivním provedení pro iPad včetně multimediálních a interaktivních prvků. Vyzkoušejte ukázkové číslo zdarma! Další vydání vycházejí každý měsíc za cenu 1,59 €.
Obrázky: 1234

Časopis Lidé a Země HDČasopis Lidé a Země HD pouze pro iPad zdarma
Tradiční cestovatelský měsíčník Lidé a Země nyní také v exkluzivním provedení pro Apple iPad. Obsah populárního tištěného magazínu obohacený o multimediální a interaktivní prvky.
Obrázky: 123

Recepty, jídlo a vaření

Časopis F.O.O.D.Časopis F.O.O.D. pouze pro iPad zdarma
Časopis nejen o jídle nyní také v multimediální a interaktivní formě pro iPad.
Obrázky: 12345

Recepty.czRecepty.cz pouze pro iPad zdarma
Recepty.cz Vám přinášejí první českou kuchařku pro iPad. Přes 22.000 receptů roztříděných podle surovin, příležitostí, náročnosti přípravy a mnoha dalších kritérii. Fotografie, videa, komentáře a hodnocení od kuchařů z webu Recepty.cz.
Obrázky: 12345

Albert v kuchyniAlbert v kuchyni pouze pro iPad zdarma
Elektronická verze magazínu Albert v kuchyni, který se zabývá vařením z čerstvých potravin a obsahuje inspirativní recepty z české i světové kuchyně. Magazín je distribuován zdarma v rámci prodejní sítě supermarketů a hypermarketů Albert.
Obrázky: 1

Slovenské časopisy a magazíny pro iPad

StrategieStrategie pouze pro iPad zdarma
Strategie sa mozu pochvalit tym, ze vdaka strategickej spolupraci s technologickym partnerom Monogram Interactive prinasaju na trh prvy casopis pripraveny a optimalizovany pre zariadenia iPad. Ide o prvu verziu casopisu, ktora obsahuje plnu verziu augustoveho vydania tohto roka ZDARMA. V dalsich verziach aplikacie pribudnu aj starsie rocniky Strategii, nove funkcionality pre este jednoduchsiu navigaciu a vyhladavanie v obsahu casopisov.
Obrázky: 12345

TREND ReaderTREND Reader univerzální zdarma
Aplikácia TREND Reader prináša aktuality zo všetkých rubrík servera eTrend.sk, vrátane správ zo sesterských stránok Medialne.sk a TRENDreality.sk. Obsahuje aktuálne komentáre redakcie i blogy reportérov a externých prispievateľov.
Obrázky: 12345

Nový ČasNový Čas pouze pro iPad zdarma
Nový Čas - čerstvé vydanie najobľúbenejšieho slovenského denníka každé ráno 7 dní v týždni!
Obrázky: 12345

iStánokiStánok pouze pro iPad zdarma
Čítajte svoje najobľúbenejšie časopisy priamo v iPade! iStánok poskytuje prístup k širokej ponuke slovenských časopisov vrátane ich archívu: Eva, Madam Eva, Život, Geo, In, Nový Čas pre ženy a Nový Čas Bývanie.
Obrázky: 12345

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz