yApple.cz

Apple vydal iOS 9.3.2, OS X 10.11.5 El Capitan, tvOS 9.2.1, watchOS 2.2.1 a iTunes 12.4!
Apple se rozhodl v jediný den vydat finální verze všech operačních systémů pro všechny své produkty a ještě k tomu přidal nové iTunes. Co je nového?

iOS 9.3.2

Aktualizace pro iPhony, iPady a iPody touch je především o opravách chyb a ladění stability iOS.

  1. Obsahuje opravu kritické chyby pro uživatele iPhonu SE a audio Bluetooth příslušenství, kteří si stěžovali na problémy se zvukem.
  2. iOS 9.3.2 umožňuje zapnout režim nízké spotřeby a Night shift zároveň
  3. Game Center je opraveno!

OS X 10.11.5 El Capitan

Opět je aktualizace zaměřená na opravy chyb a vylepšování výkonu a stability. Posíleno bylo i zabezpečení operačního systému pro Macy.

tvOS 9.2.1

Ani tvOS 9.2.1 nepřináší žádné novinky, pouze opravy chyb a vylepšení výkonu. Apple TV 4. generace má v základu nastavenou automatickou aktualizaci, ale můžete ji ručně spustit přes nastavení -> Systém -> Aktualizace softwaru.

watchOS 2.2.1

Aktualizace watchOS 2.2.1 má zhruba 30 MB a je opět o opravách, vylepšeních, stabilitě a bezpečnosti. Pro aktualizaci musí být Apple Watch a váš iPhone na Wi-Fi síti, Apple Watch musí být nabity minimálně na 50% a nejlépe na nabíječce. Aktualizaci spustíte z aplikace Watch v iPhonu.

iTunes 12.4

iTunes 12.4 přináší několik vylepšení uživatelského rozhraní, které by mělo usnadnit navigaci a zobrazení různých druhů obsahu. Tady nemá smysl cokoliv popisovat. Aktualizujte a vyzkoušejte.. Snad jen, že seznamy skladeb můžete upravovat jednoduše přetažením skladeb.

Zdroj: 9to5mac.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz