yApple.cz

Apple právě vydal iOS 8
Aktualizováno o přímé odkazy ke stažení iOS 8

Apple před malou chvílí vydal očekávanou finální verzi nového mobilního operačního systému iOS 8. Update přináší mnoho novinek a můžete jej stáhnou buď skrze OTA aktualizace přes nastavení v telefonu, nebo jej stáhnout v iTunes.

iOS 8 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 4S a novější, iPad 2 a novější, iPod Touch 5. gen a oba iPad mini. Apple se letos zřejmě s updatem vypořádal s bravurou a jak můžete vidět na přiloženém obrázku, tak aktualizace se začne stahovat až bude přijata žádost. Jinak řečeno až přijde vaše zařízení na řadu.

Apple tímto snad docílí toho, aby servery nebyly nijak přetíženi a update tak proběhne hladce a hlavně rychleji. Takže nemusíte váhat a rovnou začít stahovat. V iOS 8 nás čeká plno novinek, jako klávesnice 3. stran, Extensions, vylepšené notifikační centrum, zprávy a mnoho dalšího.

Apple právě vydal iOS 8

Přímé odkazy ke stažení iOS 8

Aktualizaci pomocí přímého stažení souboru IPSW s iOS 8 provedete přes počítač s nainstalovaným iTunes 11 a zmáčknutou klávesou shift ve Windows, CMD na OS X při stisku tlačítka Obnovit.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz