yApple.cz

Apple oficiálně oznámil akvizici společnosti Shazam
Včera přišel server TechCrunch s informací ohledně akvizice společnosti Shazam Entertainment Ltd., která již mnoho let vyvíjí aplikaci Shazam pro rozpoznávání hudby. Dnes Apple akvizici oficiálně potvrdil a označil ji za nejvýznamnější nákup od nákupu společnosti Beats v roce 2014 za 3 miliardy dolarů.

Apple částku za kterou pořídil Shazam nezveřejnil, ale TechCrunch včera psal o cca 400 milionech dolarů. V roce 2015 byla přitom společnost Shazam oceněna na 1 miliardu dolarů, takže to nějak nesedí.

Vyjádření Applu

Jsme nadšeni, že Shazam a jeho talentovaný tým se připojí k Apple. Od uvedení aplikace v App Store se Shazam neustále řadí mezi jednu z nejpopulárnějších aplikací pro iOS. Dnes je používána stovkami milionů lidí po celém světě, a to na různých platformách. Apple Music a Shazam se k sobě přirozeně hodí, sdílejí vášeň pro objevování hudby a poskytují našim uživatelům skvělé hudební zážitky. Máme vzrušující plány a my se těšíme na spojení s Shazamem po schválení dnešní dohody.

Vyjádření Shazam

Jsme rádi, že oznamujeme, že společnost Shazam uzavřela dohodu o tom, že se stane součástí společnosti Apple. Shazam je jednou z nejvýše hodnocených aplikací na světě a milují ji stovky milionů uživatelů a my si nedokážeme představit lepší domov pro Shazam, který nám umožní pokračovat v inovacích a poskytovat kouzlo našim uživatelům.


ShazamShazam (10725×) zdarma
Přidáno: 20:44 Velikost: 106 MB Developer: Shazam Entertainment Limited Verze: 11.4.3
univerzálníInAppčeština

Obrázky: 12345 YouTube

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz