yApple.cz

Apple nabídne 2 verze Apple Watch 3!
Máme dobré zprávy pro všechny, kteří čekají na Apple Watch 3. generace. Jestli jste se po poslední zprávě o Apple Watch 3 obávali jejich ceny, nebo zhoršené výdrže na baterie kvůli LTE, které třeba ani nevyužijete, už nemusíte.

Podle čerstvé zprávy od analytika Ming-Chi Kuo z KGI budou Apple Watch 3. generace vydány bez změny tvarového faktoru. To znamená, že budou i nadále dostupné ve velikostech 38 mm a 42 mm. Řemínky pro Apple Watch budete moci použít stávající - tedy ty které máte pro Apple Watch, Series 1 i Series 2.

Další dobrou zprávou je, že Apple Watch 3 (nebo Apple Watch Series 3) budou dostupné jak s LTE, tak bez LTE! Pokud tedy neplánujete využít samostatné připojení Apple Watch, nebudete muset. Předpoklad je, že verze bez LTE bude levnější.

Apple Watch 3 by měly být uvedeny současně s novými iPhony 2017, nebo záhy po nich. Kuo se domnívá, že Apple Watch 3 bude Apple schopen dodat na trh ještě v roce 2017 8 - 9 milionů kusů. LTE model bude dle odhadů představovat 35 % - 40 % dodaných kusů. Za celý rok 2017 Apple dodá přibližně 18 milionů kusů, což představuje 70% meziroční nárůst.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz